Hakkimizda

Bizimle Tanışın!

Dijital çağda doğmuş, işletmelerin teknoloji karşında değil de yanında yol alıp daha iyi olması için hizmet eden, multidisiplinerliğin gücüne inanan yeni nesil reklam ajansıyız.

𝐒𝐚𝐧𝐚𝐭𝕚𝕫𝕚®

Reklam ajansı

Hakkımızda

Müşterilerimizin hedef kitlesine yönelik içeriklerini, geleneksel ve dijital bütün reklam ve iletişim yöntemlerinin en trend hallerine uygun olarak ve en önemlisi doğru mecraları kullanarak yayınlıyoruz.

Yaratıcılığı, güvenilirliği ve şeffaf ilişkiler kurmayı yüceltiyor; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte büyümeyi ve kazanmayı amaçlıyoruz.

Yeni başlayan girişimciler ve varlıklarına pozitif değişim ve gelişim katmak isteyen firmalar için kurumsal kimlik tasarımları, logolar ve tüm matbu işlerini tasarlıyoruz. Sosyal medya hesaplarını yönetip, web tasarımı ve server hizmetlerini veriyoruz. İşletmelerinin google map aramalarında varlıklarını gösterebilmeleri konusunda kayıtlarını oluşturup web sitelerinin arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmaları için seo hizmetleri veriyoruz. Video prodüksiyon ihtiyaçları konusunda tanıtım filmleri, röportaj çekimleri yapıp ihtiyaçları olan tanıtım mecralarında yayınlıyoruz. Emlak danışmanlığı hizmeti veren firmalara ve otel, kaplıca gibi turizm tesislerine 360 sanal tur ve drone çekimleri yapıyoruz.

Farkındalık

Biz tüm işlerimizi alanında uzman profesyonel kadromuzla keyif alarak yapıyoruz. Çünkü işimizi seviyor ve başta da dediğimiz gibi iş ortaklarımızla beraber büyümeyi hedefliyoruz.

Farklı düşünün bizimle çalışın. İhtiyacınız olan işlerde farkımızı ortaya koyarak beraber sanatizi olalım.

sanatizi_farkli

İşinizi 𝐒𝐚𝐧𝐚𝐭𝕚𝕫𝕚® ile büyütün!

Başarılı olmak için günümüz dijital pazarlama dünyasının tüm teknolojik ve entelektüel gerekliliklerini her müşterisi için en doğru şekilde kullanırız.

Ana İş Kolu
0
Profesyonel Kadro
0
Mutlu Müşteri
0 +
Başarılı Proje
0 +

Sonuç odaklı mısınız?
Gelin hemen aksiyona geçelim!


Bizimle Çalışanlar

Referanslarımızdan bazıları

Kuruluşumuzdan bugüne kadar kendi alanımızda lider ajanslardan biri olarak hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Her yıl istikrarlı bir şekilde büyüyerek, büyük ve küçük markalara fark etmeksizin, satış odaklı stratejiler geliştirerek müşterilerimizin pazar paylarını genişletiyoruz. Teknolojinin tüm evrelerini reklamcılığın temel prensipleri ile birleştirerek, geleceğin reklam ajansı kültürünü yaratıyoruz. Gücümüzü ve motivasyonumuzu ödüllerden ve yarışmalardan değil, müşterilerimizin büyümesinden ve işletmelerinin karlılığından alıyoruz. Eğer siz de markanızı bu başarı hikayesine dahil etmek istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin!

Geleceğin başarılı markaları, tüketicilerin ihtiyaçlarını anlayabilen bir stratejiye sahip olacaklar. Hikayesi olan, sosyal sorumluluk bilinci yüksek, çevre dostu, gündemi takip eden, trendlere uyum sağlayabilen, genç yeteneklere şans veren ve şeffaf markalar, yeni dünyanın şekillenmesinde öncü rol üstlenecekler. Eğer siz de geleceğin markasını yaratmaya hazırsanız, birlikte hareket edelim.